Jesteś tutaj: Strona główna » Green Blinds » Rolety kasetowe Uni Dzień Noc ALU

Rolety kasetowe Uni Dzień Noc ALU

To najnowsza propozycja wśród ozdobnych osłon okiennych, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Ta innowacyjna roleta w kasecie, zwana również zebrą, pozwala Państwu regulować w precyzyjny sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia.

Pokrywa Uni ALU Dzień i Noc wyposażona jest specjalny kanał do mocowania drugiego skraju tkaniny na całej szerokości rolety, co gwarantuje pewne mocowanie materiału w kasecie.

Rolety Uni to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie  aluminiowej , montowany na cztery wkręty do listwy przy szybowej. Płaskie prowadnice wykonane z aluminium klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przy szybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.

System Uni wyposażony został w samohamujący mechanizm , mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund.

Vegas dzien noc 23

Maksymalna szerokość rolety : 170 cm

Dostępne kolory obudowy:

bialy  braz  

Biały                           Brąz              Antracytowy Szary

Do pobrania  plik Pdf:

Druk zamówień/wycena/instrukcja pomiaru

pdfd 2