Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

O firmie

Firma STAMER  specjalizuje się w produkcji  osłon wewnętrznych, zewnętrznych  oraz karniszy .

Nasze wyroby są produkowane z najlepszych  komponentów  producentów polskich co za tym idzie jakość i zadowolenie wielu klientów. Zaopatrujemy na nasze produkty sieci sklepów handlowych, składy budowlane , sklepy dekoracji wnętrz oraz salony meblowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane biura architektoniczne, dekoratorów wnętrz, firmy handlowe, budowlane i wykonawcze, producentów stolarki okiennej oraz wszystkich zainteresowanych klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Nasza dotychczasowa praktyka z firmami które zajmują się sprzedażą i montażem osłon okiennych wskazuje na obopólne zadowolenie.

Posiadamy sprawdzony i skuteczny systemy kompleksowej obsługi klienta, zapewniający terminowość oraz wysoki stopień realizacji zamówień. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Państwa pragniemy przedstawić się jako wiarygodny partner z odpowiednim doświadczeniem i fachowością oraz nie co innym spojrzeniem na produkty i jakość usług. Doceniamy Państwa czas i wychodzimy z założenia że to My jesteśmy dla Państwa.