Jesteś tutaj: Strona główna » Współpraca

Współpraca

 

Szanowni Państwo ,

Nasza firma specjalizuje się w produkcji osłon wewnętrznych oraz karniszy.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Państwa pragniemy przedstawić się jako wiarygodny partner z odpowiednim doświadczeniem i fachowością oraz nieco innym spojrzeniem na produkty i jakość usług. Doceniamy Państwa czas i wychodzimy z założenia że to My jesteśmy dla Państwa. Nasza firma gwarantuje Państwu najlepsze ceny. Bazujemy wyłącznie na produktach Polskich oraz europejskich firm. Dzięki temu zapewniamy najlepszą jakość produktu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane biura architektoniczne, dekoratorów wnętrz, firmy handlowe, budowlane i wykonawcze, producentów stolarki okiennej oraz wszystkich zainteresowanych klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Nasza dotychczasowa praktyka z firmami które zajmują się sprzedażą i montażem osłon okiennych wskazuje na obopólne zadowolenie.

Posiadamy sprawdzony i skuteczny systemy kompleksowej obsługi klienta, zapewniający terminowość oraz wysoki stopień realizacji zamówień.

Zapraszamy do kontakty  z dziełem sprzedaży hurtowej   tel:22-290-62-75 .