Jesteś tutaj: Strona główna » Inteligentny Dom Somfy Tahoma

Inteligentny Dom Somfy Tahoma

TaHoma Premium jest niezwykle łatwa w instalacji. Nie musisz uwzględniać wszystkiego w projekcie domu, daje Ci to komfort dodawania kolejnych urządzeń według potrzeb.Prawie 100% użytkowników jest zadowolonych z TaHomy i poleciłoby centralę swoim bliskim i znajomym.Gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić, co się dzieje w Twoim domu. W przypadku wykrycia zagrożeń jesteś o tym informowany na bieżąco i możesz natychmiast zareagować na ewentualny pożar czy włamanie.

Zaprojektuj swój dom w aplikacji – ustaw liczbę pięter, pokoi oraz rozmieść urządzenia.Intuicyjny interfejs, dzięki któremu sterowanie domem staje sie niezwykle proste.Bezprzewodowa kontrola z precyzyjną informacją zwrotną przy użyciu technologii io-homecontrol®.Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą smart fona, tabletu, laptopa, a nawet smart watch’a, aby uruchomić wszystkie połączone urządzenia.

TaHoma® Premium sprawia, że Twój dom jest bardziej komfortowy, bezpieczny i ekonomiczny. Zautomatyzowane rolety, markizy, oświetlenie, ogrzewanie, bramy wjazdowe i garażowe działają zgodnie z Twoimi poleceniami – które możesz wydawać siedząc na kanapie lub z dowolnego miejsca na świecie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji inteligentnego domu Somfy Tahoma !!!